|   Pristatymas   |   Apmokėjimas   |   Garantijos   |   Grąžinimas  
+370 5 2130909   |   Prisijungti   |   Registruotis    
 Jūsų krepšelis tuščias

Privatumo politika

Bendrosios nuostatos

Ši privatumo politika reglamentuoja UAB “KoLiz” (įmonės kodas 120803566) internetinės svetainės viskassiuvimui.lt (toliau – Svetainė) ir  Svetainės vartotojo (toliau – „Klientas“ / „Jus“ / „Jūsų“ / „Jums) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką naudojantis KoLiz svetaine.

UAB „KoLiz“ (toliau – „Bendrovė„/ „Mes“ / „Mus“ / „Mums“ /  „Mumis“) gerbia visų šios svetainės vartotojų privatumą ir įsipareigoja užtikrinti asmens duomenų saugumą, lankantis Bendrovės svetainėje.

Asmens duomenų rinkimas ir tvarkymas 

Klientas gali lankytis daugelyje Svetainės puslapių nesuteikę jokios asmeninės informacijos. Tačiau, tam, kad galėtume teiki Jums prekių pardavimo paslaugas (prekių užsakymo apdorojimas, sąskaitų išrašymas, prekių pristatymas) bei papildomas paslaugas pagal pirkimo - pardavimo sutartį (pvz.. garantinės paslaugos), Jūsų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, pavardę, el. pašto adresą, savo telefono numerį, adresą – privalomi duomenys, taip pat įmonės pavadinimą bei kitą informaciją – neprivalomi duomenys) registracijos svetainėje metu arba prekių užsakymo metu. Šie duomenys saugomi Svetainės duomenų bazėje.

Mes nerenkame asmeninių duomenų apie mūsų Klientus, išskyrus tuos atvejus, kai Klientai patys juos pateikia. Jūsų interneto protokolo (IP) adresas siunčiamas Jūsų naršyklės į Svetainę automatiškai.

Klientas įsipareigojate saugoti savo prisijungimo prie svetainės duomenis. Jeigu Jus prarandate prisijungimo duomenis, Jus privalote nedelsiant informuoti Mus el. paštu: info@koliz.lt. Mes neatsakome už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Kliento prisijungimo duomenimis iki informavimo momento.

Jūsų asmens duomenys Svetainės duomenų bazėje saugomi 5 metai, skaičiuojant nuo paskyros registravimo ar paskutinio apsipirkimo.

Asmens duomenų rinkimas ir tvarkymas rinkodaros tikslais

Jei Jus prenumeruojate naujienlaiškius, Jūsų prašoma pateikti asmeninę informaciją (el. pašto adresą). Nauja nelaiškių atsisakyti galite bet kuriuo metu, išsiusdami mums pranešimą elektroniniu paštu.

Ne asmeninius duomenis, t.y. duomenis susijusius su Kliento įsigytomis prekėmis, Svetainė gali naudoti pardavimų analizei.  

Duomenų apsauga

Bendrovė, tvarkydama Jūsų asmens duomenis Svetainėje įgyvendina organizacines ir technines priemones, kurios tinkamai apsaugo šiuos duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, praradimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto naudojimo.

Duomenų bazės saugojimui Svetainėje naudojasi išorinės prieglaudos (angl. hosting) paslaugomis. Šių paslaugų teikėjas užtikrina informacijos saugumą, naudodamas savo fizines ir elektronines procedūras.

Kad apsaugoti nuo neteisėtos prieigos prie Svetainės duomenų bazės, naudojami slaptažodžiai.

Asmens duomenų atskleidimas trečiosioms šalims

Svetainė niekada neperduoda Jūsų asmeninių duomenų, įskaitant gyvenamosios vietos ir el. pašto adresą, tretiesiems asmenims, prieš tai negavę išankstinio Jūsų sutikimo, išskyrus Mūsų partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas su Kliento užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas, arba kai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus privalės tai padaryti.

Slapukų politika

Svetainėje yra naudojami Slapukai (cookies) - nedidelės teksto rinkmenos užrašomos Jūsų naršyklėje, kurie negali nustatyti Jūsų asmens tapatybės. Platesnę informaciją rasite čia

Trečiųjų šalių tinklalapiai

Svetainėje yra nuorodų į kitus interneto tinklalapius. Mes nesame atsakingi už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Kadangi Mes negalime kontroliuoti kitų tinklapių ir tie tinklapiai nėra tvarkomi pagal šią privatumo politiką, rekomenduojame atskirai perskaityti kiekvieno ne Mums priklausančio tinklalapio privatumo politika.

Jūsų sutikimas

Pateikdami Svetainėje savo duomenis registracijos svetainėje metu arba prekių užsakymo metu, Klientas patvirtina ir sutinka, kad viskassiuvimui.lt saugotu ir tvarkytu Kliento asmeninius duomenis, laikantis šios Privatumo Politikos nuostatų ir susijusių įstatymų.

Jūsų teisės

Jus turite teisę gauti informaciją apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis, nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.

Jus galite susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, išsiunčiant Mums prašymą el. paštu ir pateikiant savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Atsakymas bus pateiktas Jums per 30 kalendorinių dienų.

Jeigu manote, kad informacija, kurią suteikėte Mums yra neteisinga ar neišsami, prašau informuokite Mus elektroniniu paštu kiek galima greičiau. Mes nedelsdami ištaisysime bet kokia neteisingą informaciją.

Jus turite teisę keisti, atnaujinti ar pašalinti registracijos formoje pateiktą informaciją.

Jus turite teisę pasirinkti prenumeruoti ar neprenumeruoti naujienlaiškį pildant registracijos formą Svetainėje.

Sąlygų keitimas

Bendrovė turi teisę vienašališkai iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo politikos nuostatus. Jei po nuostatų pakeitimo Klientas ir toliau naudosis Svetaine, tai reikš, kad Klientas sutinka su nauja Privatumo Politikos redakcija.

Mes rekomenduojame Jums laikas nuo laiko patikrinti ar nėra pakeitimų šiame puslapyje.

Privatumo politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo dienos, t. y., nuo tos dienos, kai jie yra patalpinami internetinės svetainės viskassiuvimui.lt sistemoje.

Baigiamosios nuostatos

Privatumo politikos nuostatų vykdymui taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi dėl šių privatumo nuostatų kilę ginčytini klausimai sprendžiami derybomis, o joms nepavykus - įstatymų numatyta tvarka Lietuvos Respublikos teismuose. Jei kuri nors Privatumo politikos nuostata tampa ar pripažįstama negaliojančia, likusios nuostatos lieka galioti.

GRĮŽTI Į VIRŠŲ