|   Pristatymas   |   Apmokėjimas   |   Garantijos   |   Grąžinimas  
+370 5 2130909   |   Prisijungti   |   Registruotis    
 Jūsų krepšelis tuščias

Informacija

JANOME

Japonų kompanija JANOME įkurta 1921 metais.Kompanija įsikūrusi trijuose Japonijos miestuose - Tokijas, Osaka ir Jamanši . Viso kompanijoje dirba 3200 žmonių. Janome kompanija be 7 dukterinių įmonių Japonijoje, valdo taip pat gamyklas Taivanyje ir Tailande, kuriose gamina ir surenka siuvimo mašinos. JANOME, turi 8 prekybines atstovybes įvairiose šalyse: Kanadoje, UK , Australijoje, Olandijoje, Naujoje Zelandijoje, Čilėje ir JAV netgi dvi.

Janome eksportuoja savo produkciją į daugiau kaip 100 viso pasaulio šalių ir didžiuojasi tuo, kad yra gamintojas Nr.1 pagal gamybos apimtis (neskaitant pigių tiesiasiūlių mašinų metaliniuose korpusuose, kurios gaminamos iš esmės Indijoje ir Kinijoje). Kompanija turi tyrimo centrą (R&B Center), kuris yra pagrindas visoms kompanijos strategijoms parengti.

žemėlapis

Kodėl JANOME siuvimo mašinos yra tokios populiarios pasaulyje?

JANOME gamyklos įsisavino ir naudoja geriausius pasiekimus siuvimo mašinų gamyboje. Produkcija atitinka tarptautinį ISO 9014 kokybės standartą. JANOME turi nuosavą aukštos kokybės siuvimo mašinų detalių ir priedų gamybą. Dėka viso to, JANOME siuvimo mašinos – tai aukšta kokybė ir paprastumas. Kompanija gamina apie 280 modelių - nuo mini mašinėlių iki pramoninių mašinų. Ir pradedantysis ir profesionalus siuvėjas bus patenkintas JANOME prekybiniu ženklu. JANOME jau 1979 m. pirma pradėjo gaminti buitines kompiuterinės siuvimo mašinas, o 1990 taip pat pirma – buitines kompiuterinės išsiuvinėjimo mašinas. Dabar JANOME kartu su savo fabriku Japonijoje – stambiausias buitinių kompiuterinių siuvimo mašinų gamintojas. Daug žinomų Europos kompanijų, tokių kaip PFAFF, HUSQVARNA ir QUELLE PRIVILEG serijos mašinų gamybą  užsako JANOME gamyklose su savo prekybiniais ženklais.

GRĮŽTI Į VIRŠŲ