UAB ,,KoLiz“ įkurta 1991 metais ir šiandien yra viena iš didžiausių ir labiausiai patyrusių pramoninės siuvimo technikos ir kitos įrangos siuvimo pramonei, buitinių siuvimo mašinų, profesionalios lyginimo įrangos, siuvimo adatų, atsarginių dalių bei kitų priedų tiekėja Baltijos šalyse. Įmonė yra Lietuvos Aprangos ir Tekstilės įmonių asociacijos (LATIA) narė.

2007 m. buvo įkurtas UAB „KoLiz“ buitinių siuvimo mašinų mažmeninės bei didmeninės prekybos skyrius. UAB ,,KoLiz“ yra oficialus japonų kompanijos „Janome Sewing Machine CO., LTD.“  ,,JANOME“ markės buitinių siuvimo mašinų platintojas Baltijos šalyse. „JANOME“ eksportuoja savo produkciją į daugiau nei 100 pasaulio šalių ir didžiuojasi tuo, kad yra gamykla Nr. 1 pasaulyje. „JANOME“ gamyklose yra geriausi pasiekimai siuvimo mašinų gamyboje. Produkcija atitinka pripažintą kokybės standartą ISO 9014. Gaminama maždaug 280 modelių nuo mini-mašinų iki pramoninių. Pradedantysis ir profesionalas bus patenkinti „JANOME“ markės mašiną. „JANOME“ pirma pradėjo gaminti kompiuterines siuvimo mašinas 1979 metais, o 1990 metais pradėjo gaminti kompiuterines siuvinėjimo mašinas. Dabar, kartu su gamykla Japonijoje, „JANOME“ gamina didžiausią kompiuterinių siuvimo mašinų skaičių pasaulyje. Daugelis žymių europinių įmonių, tokios kaip ,,ELNA“, „PFAFF“, „HUSQVARNA“, „QUELLE“, ,,FAMILY“ su „PRIVILEGE“ serija gamina savo markės siuvimo mašinas „JANOME“ gamyklose.

UAB „KoLiz“ patikima įmonė, galinti pasiūlyti privatiems klientams platų asortimentą kokybiškų buitinių siuvimo mašinų, profesionalios lyginimo įrangos ir kitų siuvimo reikmenų.

Sėkmingai prekybai ir aptarnavimui mes turime visą reikalingą infrastruktūrą:

– Specializuotą parodos salę;

– Techninį serviso centrą;

– Kvalifikuotą personalą su didele darbo patirtimi;

– Efektyvią organizacinę ir techninę paramą tiesiogiai iš įmonės partnerių / gamintojų.

UAB „KoLiz“ specialistai visada suteiks išsamią konsultaciją dėl perkamų prekių ir padės Jums išsirinkti tinkamiausią. Mūsų parodos salėje visada galite praktiškai išbandyti visas mūsų siūlomas siuvimo mašinas. Be to, perkant pas mus buitinę siuvimo mašiną, gausite vienos valandos nemokamą individualią pamoką kaip naudotis siuvimo mašina, vieną nemokamą profilaktinę siuvimo mašinos apžiūrą garantiniu laikotarpiu, 20% nuolaidą „JANOME“ aksesuarams.

Mūsų įmonės aukštos kvalifikacijos techniniai specialistai bei techninė bazė užtikrina patikimą ir efektyvų garantinį ir po garantinį aptarnavimą. Mes nuolat papildome atsarginių dalių sandėlį ir beveik visas reikalingas originalias dalis turime savo sandėlyje, todėl remonto darbai atliekami labai greitai ir kokybiškai.

UAB „KoLiz“ reguliariai dalyvauja specializuotose parodose, reklamuoja savo produkciją ir palaiko savo produkcijos platintojus ir prekybos partnerius.

Be to, UAB „KoLiz“ bendradarbiauja su profesinėmis mokyklomis ir kitomis mokymo įstaigomis, kurioms padeda organizuoti mokymo procesus.

Mūsų darbo pagrindinis tikslas dirbant su verslo klientais (įmonės misija) – padėti siuvimo įmonėms būti konkuruojančiomis, mažinti jų išlaidas, didinti gamybos produktyvumą ir didinti jų pelną. Pagrindiniai mūsų įmonės darbo su klientais pranašumai – tai pastoviai augančios fundamentinės ir specifinės verslo žinios ir patirtis, kas leidžia užtikrinti puikų ir patikimą įmonės klientų aptarnavimą.

Mes siūlome siuvimo įmonėms platų standartinių ir specializuotų mašinų bei įvairių technologinių prietaisų ir įtaisų pasirinkimą pagal kiekvieno kliento poreikius. Įrangos pritaikymas pagal klientų poreikius leidžia padidinti įrangos panaudojimo efektyvumą ir sumažinti apsipirkimo laikotarpio trukmę.

Įmonėms pageidaujant siūlome šias papildomas paslaugas:

– Klientų personalo apmokymas kaip tinkamai eksploatuoti ir aptarnauti siuvimo ir kitą įrangą;

– Technologinės konsultacijos;

– Projektų sudarymas ir realizavimas.

UAB „KoLiz“ orientuojasi į bendradarbiavimą su klientais, kurie vertina kokybišką aptarnavimą ir pasitiki mūsų įmonės turima patirtimi ir žiniomis.

Mūsų klientai:

Lietuvoje:  AB „Utenos trikotažas“, AB „Omniteksas“, UAB „LTP“, UAB „Devold“,  UAB „Kirpte“, UAB „Haltex“, UAB „Theca Furniture“ ir kt. ;

Latvijoje: AS „Rita“, SIA „Lauma“, SIA „New Rosme“, SIA „SRC BRASA“, SIA „Spectre Latvia“ ir kt.;

Estijoje: AS „ACLIMA Baltic“, OU „Nurme Production“, AS „Otto Bock“, AS „Ursuit Baltics“, OU „Gabriel Scientific“ ir kt.;