Apie mus

Mūsų įmonė jau nuo 1991 m. sėkmingai aptarnauja siuvimo įmones Baltijos šalyse, tiekdama platų asortimentą įrengimų, siuvimo adatas, atsargines dalis ir reikmenis. Mes esame Lietuvos Lengvosios pramonės asociacijos nariai.
Be to, 2000 metais Maskvoje, Rusijoje buvo įkurta bendra įmonė – “Sewing Equipment Center” Ltd., dirbanti Rusijos ir NVS šalių teritorijose: skaityti daugiau.
Pagrindinis mūsų įmonės darbo tikslas – trumpiausiais terminais ir geriausiomis kainomis tiekti siuvimo įmonėms platų įrengimų ir reikmenų asortimentą, pradedant sukirpimu ir baigiant supakavimu. Mes visada siūlome pačius geriausius savo srityje įrengimus.

Paslaugos

Tam, kad užtikrinti geriausią servisą, įmonės sandėlyje mes stengiamės pastoviai palaikyti pagrindinius siuvimo, sukirpimo, lyginimo ir kitų įrengimų modelius, o taip pat platų asortimentą šių įrengimų atsarginių dalių, įvairių prietaisų ir kitų reikmenų, reikalingų siuvimo gamyboje. Visą tai trumpiausiais terminais gali būti patiekta pirkėjui. Pagrindinė mūsų firmos specializacija – bendradarbiavimas su trikotažo gamybos įmonėmis, gaminančiomis apatinį ir viršutinį trikotažą, taip pat sporto aprangą. Šioje srityje mūsų įmonėje yra sukaupta didelė patirtis sprendžiant pačias sudėtingiausias problemas (t.t. technologines), kurios atsiranda gamybos procese.

Pirkėjams pageidaujant mes suteikiame šias paslaugas:

  • Apmokome įmonės techninį personalą aptarnauti siuvimo techniką. Apmokome siuvėjus eksploatuoti tiekiamus įrengimus. Techninių kursų specialistams organizavimas.
  • Užsakovo įmonių techninis aptarnavimas pagal atskiras sutartis;
  • Technologinės konsultacijos, projektų sudarymas ir realizavimas;
  • Specializuotų seminarų rengimas.

Partneriai

Vieni iš pastovių mūsų pirkėjų yra siuvimo įmonės, tokios kaip: Lietuva: “AUDIMAS”, “UTENOS TRIKOTAŽAS”, “ŠATRIJA”, “Švytis”, “LITHUANIAN TEXTILE PRODUCTION” …; Latvija: AS ”RITA”, SIA “LAUMA”, SIA “NEW ROSME” …; Estija: AS “TROLL BALTI”, OU “PAKPOORD”, AS “OTTO BOCK”…; Rusija: “EVRAZIJA”, “TOLJATINSKYJ TRIKOTAŽ”, “KRASNAJA ZARIA”, “KRISTI”, “PALMETA”, “SHARM”, РУСЬ”…; Baltarusija: “SVITANOK”, “GIMIL”, “KIM”…; Ukraina: “MRIJA”…

Pasirašome sutartis taikant įvairias mokėjimo formas, tame tarpe atidedant mokėjimą ir įrengimų pirkimą lizingo būdu.
Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo su Jūsų įmone.
Mūsų įmonė taip gali siūlą įrangą skirtą individualiam pirkėjui:

  • JANOME (Japonija) – buitinės zigzago siuvimo mašinos,  apmėtimo (overlokai) ir plokščiasiūlės  siuvimo mašinos, siuvinėjimo automatai;
  • SCHMETZ (Vokietija) – vienos iš geriausių adatų visų tipų siuvimo mašinoms;

O taip pat palenkimo, kantavimo įtaisus, ribotuvus, įvairias pėdelės ir kitas dėteles siuvimo mašinoms, siuvėjų žirklės, markiravimo reikmenys.