Pristatymas

Įsigytas prekes UAB „KoLiz“ internetinėje parduotuvėje galima atsiimti šiais būdais:

  • Prekes Lietuvoje pristato kurjerių tarnyba VENIPAK

Kaina: pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAS* perkant už didesnę sumą negu 50,00 €, jei užsakymo suma mažesnė negu 50,00 €, pristatymo kaina – 3,00 €.

*Dėl prekių pristatymo į Kuršių Neriją prašome teirautis telefonu +370 (5) 2130909.      

Trukmė: siuntos pristatomos Jūsų nurodytu adresu per 1 – 3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo datos. Savaitgalį ir švenčių dienomis pateikti užsakymai pradedami vykdyti kitą darbo dieną.

  • Užsakytas ir apmokėtas prekes galima atsiimti nemokamai iš karto po užsakymo UAB „KoLiz“ prekybos salone Vytenio g. 22, Vilnius.

Darbo laikas:

I-V 08.30 – 17.00 val. 

Atsiimant prekes prašome su savimi turėti: užsakymo numerį ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jei Jūsų prekes atsiims kitas žmogus, teikdami užsakymą nurodykite jį kaip gavėją. O jei pirkėjas – juridinis asmuo, turėkite įgaliojimą.

  • Prekes pristato kurjerių tarnyba į Latviją ir Estiją

Kaina: pristatymas Latvijoje ir Estijoje NEMOKAMAS perkant už didesnę sumą negu 150,00 €, jei užsakymo suma mažesnė negu 150,00 €, pristatymo kaina Latvijoje – 5€ ir Estijoje – 6,00 €. Dėl prekių pristatymo į kitas užsienio šalis prašome teirautis telefonu +370 5 2130909 arba el. paštu: janome@koliz.lt.

Prekių pristatymo metu pirkėjas privalo patikrinti pakuotės ir prekės (-ių) būklę. Aptikus pakuotės pažeidimų ar užsakytų prekių neatitikimą, pirkėjas turi teisę nepriimti prekių ir apie tai pažymėti atitinkama pastaba važtaraštyje ar kitame prekės perdavimo – priėmimo dokumente. Gavėjui pasirašius važtaraštyje ar kitame prekės perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo-pardavimo sutarties sąlygas. Tokiu atveju UAB „KoLiz“ atleidžiamas nuo atsakomybės dėl išorinių pakuočių pažeidimų bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų, jei šie neatitikimai gali būti nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.